Księga gości v0.3 - © 2005 by KESS

wpisów: 171 na 18 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11   - następna >>>

barbara • http://gapper-agencja.pl/blog/kategorie/drupal
IP: 194.146.217.XXX • Data: Wtorek, 13 września 2016 13:33:04
niesamowita strona :)

Kuba • http://penixen3d.pl/
IP: 79.141.160.XXX • Data: Piątek, 09 września 2016 16:21:41
Strona bardzo fajna ale tą księgę to moglibyście trochę poprawić. Pozdrawiam i zdrowia życzę.

Chrystian • Velthoen@gmail.com • http://czyszcz.urzadzdom.net.pl • Warszawa
IP: 151.237.185.XXX • Data: Czwartek, 08 września 2016 01:06:17
Bardzo dobra witryna. Mam zamiar sprawdzać jak najczęściej

Blandyn • Nelson@interia.pl • http://bit.ly/2cqdipD • Gdynia
IP: 185.107.24.XXX • Data: Środa, 31 sierpnia 2016 15:35:56
Bez wytchnienia pracuj nad stroną. Na pewno będę odwiedzać bardzo często!

Barnim • Khadka@o2.pl • http://fr.godflat.pl • Zabrze
IP: 176.61.138.XXX • Data: Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 18:57:45
Mam nadzieję, że będziesz często dodawać nowe treści, ponieważ są niezwykle ciekawe.

wojciecha • Dean@onet.pl • http://uslu.swiatowystyl.pl • Elbląg
IP: 151.237.177.XXX • Data: Czwartek, 25 sierpnia 2016 13:50:31
Doskonały serwis. Mam zamiar odwiedzać regularnie

Manuela • Hemmig@op.pl • http://dezynf.urzadzdom.net.pl • Lubin
IP: 172.245.194.XXX • Data: Czwartek, 25 sierpnia 2016 12:47:57
Liczę, że będziesz jak najczęściej dodawać nowe artykuły, ponieważ są niezwykle interesujące.

Andrzej • Williams@onet.pl • http://ozdoby.comfortflat.pl • Lublin
IP: 31.187.76.XXX • Data: Czwartek, 25 sierpnia 2016 12:01:53
Nie przestawaj pracować nad stroną. Na pewno postaram się czytać często!

Irena • http://www.pomocmagisterska.pl/ • Warszawa
IP: 79.141.160.XXX • Data: Środa, 17 sierpnia 2016 13:16:38
Ładna strona, przejrzysta i klarowana - to podstawa. A odnośnie treści to bardzo ciekawa. Pozdrawiam

Beata • http://bud-news.com.pl/
IP: 79.141.160.XXX • Data: Środa, 03 sierpnia 2016 17:34:42
Serwis niesamowity, od razu widać że nie była robiona na szybko tak aby coś było tylko z pasją. Pozdrawiam was bardzo serdecznie i liczę że strona będzie rozwijana

Programming by KESS